***Longjuyt2***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***Longjuyt2***

Longjuyt2 Ile Ilgılı Hersey Bu Sıtede!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa Empty
MesajKonu: Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa   Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:43 pm

Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa

açamadım bi türlü kaç gündür lütfen hayrına 1 tn açın yollayın hiç değilse görmüş oluyum nooluır
Misafir
Misafir

Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa   Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:47 pm

kusursuz2
spr moderatörüm sen ver bari fazladan varsa yada yard?mc? ol
msnm

balyoz_388@hotmail.com
MAFA
Super Moderator
Super Moderator
MAFA

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa   Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:49 pm

ya genelde üye olma linki ve türkçe anlatımı var üstelik download tr de var niye yalvarıyorsun burda ?
http://www.akinci02.azbuz.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa   Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:54 pm

17 tn üyelik açtım türkçede hiç birindede açmadı onbun için tmm oke onun için ylvarıyom
MAFA
Super Moderator
Super Moderator
MAFA

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa   Arkadaşlar bana çar verebilecek warmı kaçıncı serverse onuda yazın hayrına özelden atın haa EmptyPerş. Tem. 23, 2009 9:37 pm

hmm oke...
http://www.akinci02.azbuz.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşlar karakteri oluşmuş 1. serverde çar verecek olan warmı
» Longjuyt2 ye üye olmayı gösteren warmı
» arkadaşlar yardım
» arkadaşlar gelin
» Yardım Lazım Arkadaşlar